Absolwent Politechniki Krakowskiej, na której uzyskał tytuł magistra inżyniera z Energetyki Odnawialnej. Swoją karierę jednak związał z branżą Pro AV rozpoczynając w 2016 roku współpracę z NEC Display Solutions (obecnie Sharp NEC Display Solutions).  Początkowo pomagał w sprawach logistyczno-montażowych i technicznych, następnie jako Operations Support Coordinator dał się poznać z prowadzenia programu wypożyczeń produktów demo, koordynował organizację wszelkich imprez od strony zaplecza techniczno-logistycznego. W 2023 roku, po kilku latach stałego rozwijania wiedzy technicznej, został oficjalnie ekspertem produktowym Sharp/NEC obejmując stanowisko Product Specialist i obecnie jest odpowiedzialny za szkolenia, prezentacje produktowe, zarówno podczas imprez stacjonarnych, jak i webinariów.

 

Od zawsze interesowały go nowoczesne technologie, co przy jego inżynierskim wykształceniu i ekstrawertycznym podejściu do świata sprawia, że jest osobą, która zaraża pasją do rozwiązań do wyświetlania obrazu od Sharp/NEC i potrafi w przystępny sposób przekazać ekspercką wiedzę o nowoczesnych technologiach.

 

Prywatnie pasjonat motoryzacji, w wolnej chwili lubi podróżować, spędzać czas na polu golfowym oraz oglądać mecze angielskiej Premier League.