Redaktor naczelny miesięcznika IT w Administracji

Wieloletni dziennikarz i wydawca tytułów z branży ekonomicznej i IT – m.in. zastępca redaktora naczelnego miesięcznika komputerowego CHIP. Od 2011 r. pracuje w sektorze administracji publicznej, biorąc udział w pracach zespołów odpowiedzialnych za strategię rozwoju, promocję i komunikację

Więcej

Doradca ds. cyberbezpieczeństwa

Dyrektor Biura Dyrektora Generalnego w Ministerstwie Aktywów Państwowych odpowiedzialny za Informatyzację ministerstwa w zakresie usług świadczonych drogą elektroniczną, za bezpieczeństwo w sieci ministerstwa i wewnętrznych systemów teleinformatycznych oraz za cyberbezpieczeństwo.

Więcej

Ekspert w dziedzinie zamówień publicznych, w szczególności złożonych zamówień informatycznych, autorka wielu publikacji, członek zarządu OSKZP, członek Rady Programowej miesięcznika „Przetargi Publiczne”, wykładowca.

Więcej

Product manager Gatewatcher, Dagma Bezpieczeństwo IT oraz Sekoia

odpowiedzialny za budowanie i rozwój marek w Polsce.

Więcej

biegły rewident, ekspert rynku gospodarczego

Biegły rewident, wykładowca zagadnień z zakresu inwentaryzacji, środków trwałych, odpisów aktualizujących oraz informacji dodatkowej w jednostkach budżetowych, panelista podczas największych wydarzeń gospodarczych w Polsce, komentator bieżących wydarzeń publikujący opinie m.in. w serwisach internetowych.

Więcej

Certyfikowanym specjalista ds. prywatności

Certyfikowany specjalista ds. prywatności (Certified Information Privacy Professional/Europe CIPP/E). Posiada tytuł radcy prawnego. Od kwietnia 2022 r. współpracuje z kancelarią SDZ LEGAL SCHINDHELM w ramach zespołu prawa korporacyjnego oraz M&A.

Więcej

Dyrektor Departamentu w COI

Dyrektor Departamentu Wspólnej Infrastruktury Informatycznej Państwa w Centralnym Ośrodku Informatyki.
Odpowiada za rozwój i wdrażanie chmury obliczeniowej w administracji publicznej.

Więcej

Ekspert rynku IT

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

MultiAccess Centre

Od 2012 jest czynnie związana z tematyką włączenia cyfrowego i społecznego. W latach 2014/2015 była inicjatorem, propagatorem i kierownikiem kwalifikacyjnych studiów podyplomowych Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia.

Więcej

Product Manager Stormshield w DAGMA

Odpowiedzialny za współpracę z kanałem partnerskim i bezpośrednie wsparcie resellerów przy projektach prowadzonych u klientów

Więcej

Dyrektor Działu Cloud

Z branżą informatyczną związany od 20 lat, z branżą storage od 16 lat. Od początku kariery zawodowej w firmie ArrowECS sp. Zo.o. (wcześniej DNS Polska sp. O.o.).

Więcej

Kierownik Działu Informatyki SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach

Od wielu lat prowadzi bloga technologicznego warsztatownia.it. Od marca 2014 r. felietonista czasopisma „IT w Administracji”.

Więcej

Product & Solution Sales Specialist

Przygodę z branżą IT rozpoczął w 2004 r., gdzie w głównej mierze zajmował się urządzeniami dostępowymi do środowisk VDI w postaci urządzeń terminalowych oraz rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa sieci UTM.

Więcej

Informatyk o specjalności systemy informatyczne. Od 15 lat współpracuje z Norton, AVAST, AVG obecnie GEN.

Więcej

Ambasador platformy Intel vPro

Prowadzi liczne webinaria, wystąpienia podczas konferencji. Wspiera we wdrożeniu Intel EMA. Edukuje resellerów, integratorów i użytkowników końcowych w zakresie Intel vPro i Intel EMA.

Więcej

Manager z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży, specjalizujący się w rozwiązaniach zasilania gwarantowanego dla IT. W ostatnich latach z sukcesami realizował projekty dla sektora publicznego i prywatnego

Więcej

Kierownik Działu Współpracy z Podmiotami Otoczenia EZD

Kierownik Działu Współpracy z Podmiotami Otoczenia EZD w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej w Państwowym Instytucie Badawczym.

Więcej

Specjalista w Dziale Współpracy z Podmiotami Otoczeniem EZD w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowym Instytucie Badawczym.

Więcej

Lenovo PC Business Group

Od 1999 roku związany z branżą informatyczną i telekomunikacyjną. Przez ostatnie lata pracował u czołowych firm m.in. Hewlett-Packard oraz ACER gdzie w zespołach techniczno-sprzedażowych był odpowiedzialny za największe instytucje z sektorów Administracji Publicznej.

Więcej

Ekspert rynku IT

Od 15 lat implementuje zaawansowane rozwiązania głosowe oraz bezprzewodowe, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo systemów.

Więcej