Wystąpią m.in.:

Od 2014 roku związana z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu, a od 2015 roku pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu koordynowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Więcej

Dyrektor Wydziału Audytu Wewnętrznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Więcej

Informatyk od 20 lat zawodowo związany z samorządem terytorialnym. Odpowiedzialny za oprogramowanie używane w urzędzie jak i szeroko rozumianą informatykę w gminie.

Więcej

Współautor koncepcji optymalizacji systemu biblioteczno-informacyjnego Politechniki Wrocławskiej oraz projektu Repozytorium Informacji i Wiedzy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Więcej

Twórca dolnośląskiej struktury cyberpolicji i obecny Naczelnik Wydziału dw. z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Więcej

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. W MagikINFO na stanowisku sales manager pracuje od 2010 roku

Więcej

Absolwent Uniwersytetu Ostrawskiego w Ostrawie (Czechy). Z branżą IT związany od 2007 roku. Inicjator wprowadzenia na polski rynek wszystkich trzech modułów wchodzących w skład MagikINFO

Więcej

Absolwent Politechniki Opolskiej. Informatyk związany z administracją publiczną od 2006 roku, a od 2013 roku również ze służbą zdrowia.

Więcej

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Redaktor naczelny miesięcznika „IT w Administracji”. Od 1998 bierze czynny udział w rozwoju rynku teleinformatycznego we Wrocławiu. Założył i przez blisko dekadę rozwijał jedną z pierwszych w Polsce osiedlowych sieci komputerowych.

Więcej

Pre-Sales Technical Consultant w HP Inc. Polska, gdzie zajmuje się wspieranie firm partnerskich w wyborze właściwych rozwiązań dla konkretnych projektów, zbieraniu informacji i ocenie potrzeb klientów zarówno biznesowych jak i technicznych, prezentacją rozwiązań i zalet produktów HP oraz dostarczaniem szczegółowej wiedzy technicznej na temat produktów HP.

Więcej

Absolwent WIT pracujący na stanowisku Pre-Sales Support Engineer w dziale SMB w Lenovo. Codziennie wspierający dział handlowy SMB oraz polskie dystrybucje z rozwiazań biznesowych rodziny Think.

Więcej