Redaktor naczelny miesięcznika IT w Administracji

Wieloletni dziennikarz i wydawca tytułów z branży ekonomicznej i IT – m.in. zastępca redaktora naczelnego miesięcznika komputerowego CHIP. Od 2011 r. pracuje w sektorze administracji publicznej, biorąc udział w pracach zespołów odpowiedzialnych za strategię rozwoju, promocję i komunikację

Więcej

biegły rewident, ekspert rynku gospodarczego

Biegły rewident, wykładowca zagadnień z zakresu inwentaryzacji, środków trwałych, odpisów aktualizujących oraz informacji dodatkowej w jednostkach budżetowych, panelista podczas największych wydarzeń gospodarczych w Polsce, komentator bieżących wydarzeń publikujący opinie m.in. w serwisach internetowych.

Więcej

Zastępca Dyrektora w Departamencie Rozwoju Usług, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Usług w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Odpowiada za realizację programu „Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa” w ramach Programu Zintegrowanej Informatyzacji Państwa.

Więcej

ekspert rynku IT

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

MultiAccess Centre

Od 2012 jest czynnie związana z tematyką włączenia cyfrowego i społecznego. W latach 2014/2015 była inicjatorem, propagatorem i kierownikiem kwalifikacyjnych studiów podyplomowych Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia.

Więcej

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Manager z wieloletnim doświadczeniem, w planowaniu, zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi.

Więcej

Product Manager Stormshield w DAGMA

odpowiedzialny za współpracę z kanałem partnerskim i bezpośrednie wsparcie resellerów przy projektach prowadzonych u klientów

Więcej

Od 5 lat pracuje w firmie innovaphone budując kanał sprzedaży na terenie Polski oraz wspierając Partnerów innovaphone w ich działaniach.

Więcej

Grandmetric

Z wykształcenia inżynier informatyk, ze specjalizacją w obszarze VoIP, od 13 lat aktywnie wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań komunikacyjnych, sieciowych i bezpieczeństwa.

Więcej

Product Specialist, Sharp NEC Display Solutions

Absolwent Politechniki Krakowskiej, na której uzyskał tytuł magistra inżyniera z Energetyki Odnawialnej. Swoją karierę jednak związał z branżą Pro AV rozpoczynając w 2016 roku współpracę z NEC Display Solutions (obecnie Sharp NEC Display Solutions).  Początkowo pomagał w sprawach logistyczno-montażowych i technicznych, następnie jako Operations Support Coordinator dał się poznać z prowadzenia programu wypożyczeń produktów demo, koordynował…

Więcej

Sales Manager Professional Solutions, Sharp NEC Display Solutions

Przemysław Siemaszko związany jest z branżą IT/AV od ponad 20 lat. Już  18 lat swoją karierę zawodową kontynuuje w Sharp NEC Display Solutions – światowej klasy producenta monitorów biurkowych, projektorów biznesowych, monitorów wielkoformatowych i interaktywnych, ścian wideo i ekranów LED. Należy do wąskiego grona członków polskiego zespołu Sharp/NEC z najdłuższym stażem pracy. To daje mu atrybut…

Więcej

Product Manager Acronis

Odpowiada za całokształt rozwoju marki Acronis w Dagma. O Backupie i szeroko rozumianym cyberbezpieczeństwie wie wszystko.

Więcej

Product Manager

EPA Systemy Sp. z o.o.

Więcej

Ekspert ds. lotnictwa bezzałogowego

Ekspert ds. lotnictwa bezzałogowego. Od 2007 r. związana z branżą bezzałogowych statków powietrznych w lotnictwie cywilnym i wojskowym. Realizowała i nadzorowała projekty związane z dostarczaniem BSP na rzecz sił zbrojnych RP, sił specjalnych, administracji publicznej i prywatnych przedsiębiorstw. Autorka kilku publikacji z zakresu rynku BSP w kontekście bezpieczeństwa publicznego.

Więcej

Zastępca Dyrektora Departamentu Tożsamości Cyfrowej w KPRM

odpowiedzialnego min. za aplikację mObywatel, Profil Zaufany i Innowacje

Więcej

Z branżą informatyczną związany  od 19 lat, z branżą storage od 15 lat. Od początku kariery w firmie ArrowECS sp. Zo.o. (wcześniej DNS Polska sp. O.o.). W trakcie kariery zawodowej odpowiedzialny od strony handlowej za szereg produktów w tym: Sun Microsystems, HDS, Quantum, Symantec, Vmware. Obecnie w ArrowECS – dystrybutora NetApp, odpowiedzialny za dział DataCenter…

Więcej

Kierownik Działu Informatyki SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach

Od wielu lat prowadzi bloga technologicznego warsztatownia.it. Od marca 2014 r. felietonista czasopisma „IT w Administracji”.

Więcej

Zastępca Dyrektora Departamentu Strategii i Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego Wrocławia

Kieruje pracami Zespołu ds. transformacji cyfrowej Wrocławia. Od 2021 r. członek zarządu METREX – europejskiej sieci obszarów metropolitalnych.

Więcej

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Wykładowca-Praktyk Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Doradca Zarządu Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych

Ekspert ds. Robotyzacji, Prezes Zarządu ForProgress

Więcej

Lenovo PC Business Group

Od 1999 roku związany z branżą informatyczną i telekomunikacyjną. Przez ostatnie lata pracował u czołowych firm m.in. Hewlett-Packard oraz ACER gdzie w zespołach techniczno-sprzedażowych był odpowiedzialny za największe instytucje z sektorów Administracji Publicznej.

Więcej

ekspert rynku IT

Od 15 lat implementuje zaawansowane rozwiązania głosowe oraz bezprzewodowe, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo systemów.

Więcej

Country Manager Poland, Stormshield

Country Manager Poland, odpowiedzialny za rozwój firmy Stormshield w Polsce. Od blisko 15 lat zajmuje się obszarem IT związanym z bezpieczeństwem  informacji.

Więcej